top of page

Haydi Anlatsana!

hikaye-anlaticiligi.jpg

Eğitmen

BAŞAK ŞAMLIOĞLU HUVAJ

(14 yaş ve üzeri için)

Hikâye
Anlatıcılığı
Atölyesi

İnsan,

bir hikâyeler bütünü. Bazı anlar masalsı bir ışıltı içinde, bazı anlarsa karanlık ve sisli. Ama her ne olursa olsun, her an kıymetli, her an anlatmaya değer. Peki kimin hikâyesi daha anlaşılır? Kimi dinlemeyi daha çok seviyoruz? Arkadaş çevremizde, iş hayatımızda ya da bir YouTube linkinde dinlemeyi sevdiğimiz, anlattığını anlayıp iliklerimize kadar hissettiğimiz insanlar var. Peki sırları ne? Damarlarımızda yüzyıllardır dolaşan sözlü anlatı geleneğine ait kadim anlatıcılık sanatının sırrına ortak olmak ister miydiniz?

Bu

atölyede yalnızca bir hikâye anlatmanın veya iş dünyasında sağlam bir sunum yapabilmek için gerekli olan beden dilini kullanmanın yollarını değil kendinizi, meramınızı veya on dakika önce başınızdan geçen bir olayı etkileyici bir şekilde anlatmak için de ihtiyaç duyduğunuz ipuçlarını bulabileceksiniz.

Sizin

masalınızın en güzel yeri bu an! Ve bu anda başlıyor hikayenin tüm ışıltısı. Haydi Anlatsana!

Bugünün

iletişim dünyasında hepimiz için her an kendimizi en iyi şekilde ifade etmek artık bir ihtiyaç. Yalnızca çalıştığımız ya da çalışmayı düşündüğümüz sektörde değil, evimizin içinde çocuklarımızla, eşimizle veya dostlarımızla konuşurken kendimizi doğru ifade etmek her seyden önemli. Çünkü bizim hikâyemiz her şeyden kıymetli!

Uygulamalı

olarak gerçekleştirilecek bu atölyenin sonunda bir hikâyeyi anlatmaya başlamak için ihtiyaç duyduğunuz her şeye sahip olacaksınız. Sıkı bir çalışmanın sonunda kalabalıklara sözünüzü dinletmekte veya bir hikâyeyi olabildiğine etkileyici bir şekilde anlatmakta güçlük çekmeyeceksiniz.

Eğitim Süresi: 8 Hafta

Eğitim Günleri: Pazar günü 12:00 - 13:30

Katılımcı Sayısı: En az 8 kişi

Ücret: 1.500 TL

bottom of page